Fiziksel Sunucu Kiralama

Profesyonel ekibimiz ile hazırlanan %99 uptime garanti verdiğimiz hizmetler:

  • Limitsiz Trafik

  • Sanallaştırılabilir İşletim Sistemi

  • Ücretsiz DDoS Koruması

web hosting

Fiziksel Sunucu Paketlerimiz

Sizler için hazırladığımız ürünlere göz atabilirsiniz:

Sizin için olduğu kadar bizim için de en iyisi olmalı!

Performans odaklı sunucularda barındırılan en ekonomik ve ultra yapılara sahip sunuculara sizde hemen sahip olabilirsiniz.

Paket Adı İşlemci RAM SSD Disk Trafik İnternet Fiyat
Sanal Sunucu Kirala Intel Core i7-7700 64 GB DDR4 2x NVMe 512 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺1750/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala Intel i9-9900K 128 GB DDR4 2x NVMe 1 TB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺2450/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala Ryzen 7 3700X 64 GB DDR4 2x NVMe 1 TB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺2450/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala Ryzen 9 5950X 128 GB DDR4 2x NVMe 3,84 TB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺4250/ay

Satın Al

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm fiziksel sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Sanallaştırılabilir İşletim Sistemi
  • RostNet olarak, fiziksel sunucularımızı kiralayarak kaynakları bölebilir ve size özel sanallaştırılmış bir işletim sistemi sunabiliriz. Bu kaynaklar, yalnızca size ait olup VDS, VPS gibi paylaşımlı kullanıma açık değildir.
1G Fiber Bağlantı Noktası
  • Türkiye lokasyonundaki fiziksel sunucularımız, Türkiye ziyaretçilerinize düşük ping değerleri ile hizmet sunar. 1G fiber bağlantı noktamız ile yüksek performans ve güvenilir bağlantı sağlıyoruz.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
  • Güvenli ve sorunsuz bir hizmet için buradayız! Şirketimize ait numara veya canlı destek bölümümüz aracılığıyla çalışanlarımızla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Size her an yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
  • İşletim sistemleri arasından seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak kuruyor ve tüm güncellemeleri sizin için hazır halde sunuyoruz. Yazılım ve kurulum konusunda size tam destek sağlıyoruz.
AntiDDos Servisi
  • Altyapımızda ücretsiz sunduğumuz yurt içi ve yurt dışı DDos koruma servisimiz ile siber saldırılara karşı güvende olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
Zamanında Kâr'a Geçin
  • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz sayesinde zamandan kâr elde edeceksiniz. Siparişinizi verdikten sonra, nested sunucu dosyalarınızı kurup size teslim edelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Fiziksel Sunucular, yüksek performans ve özel gereksinimlere ihtiyaç duyan büyük işletmeler, özel uygulamalara sahip kuruluşlar ve yüksek güvenlik talepleri olan şirketler için idealdir.

Ddos korumalı fiziksel sunucular genellikle uzman ekipler tarafından data merkezlerinde kurulur. Kurulum süreci, donanım seçimi, bağlantı kurulumu ve güvenlik önlemleri içerir.

Kuruluşlar, kendi altyapılarını yönetmek yerine kiralık fiziksel sunucuları tercih edebilirler. Bu, maliyetleri düşürmeye, hızlı ölçeklenebilirlik sağlamaya ve teknik destekten faydalanmaya yönelik bir çözümdür.

Fiziksel Sunucu Kiralama fiyatları, seçilen donanımın özelliklerine, hizmet sağlayıcının politikalarına ve sunulan ek hizmetlere bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar genellikle aylık veya yıllık sözleşmelerle belirlenir.