Ryzen Sunucu Kiralama

R9-3900x - 5950x İşlemcili sanal sunucu ile performansın zirvesini yaşayın!

  • Türkiye Lokasyon

  • Limitsiz Trafik

  • Ücretsiz DDoS Koruması

bulut sunucu kiralama

Ryzen Sunucu Paketlerimiz

Ryzen 9 3900x - 5950x / Stoğa bağlı şekilde teslim edilmektedir.

Yıllık alımlarınızda 2 ay bizden!

Fiyatlarımıza %20 kdv dahil değildir. Satış öncesi destek için iletişim sayfasını ziyaret edin!

Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İnternet Fiyat
Sanal Sunucu Kirala 2 CPU 4 GB 30 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 2 CPU 6 GB 40 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺115/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 4 CPU 8 GB 50 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺175/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 6 CPU 10 GB 60 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺195/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 6 CPU 12 GB 70 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺235/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 8 CPU 14 GB 80 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺265/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 8 CPU 16 GB 90 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺300/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 10 CPU 32 GB 115 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺1100/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 12 CPU 64 GB 135 GB Limitsiz 1 Gbit/s Port

₺1600/ay

Satın Al

Paket İle İlgili Bilgiler

Aşağıda listelenen özellikler, tüm sunucu paketlerimize dahil edilmiş evrensel özelliklerdir.

Tam kontrol Sunucu Paneli
  • Yönetim Paneli ile sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! Otomatik kurulum panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
1G Fiber Bağlantı Noktası
  • Oyun Sunucularımızda Kesintisiz Hizmet ve Ping'siz Oyun Keyfi! Türkiye Lokasyon ile En İyi Performans.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
  • Sizlere Güvenli ve Sorunsuz Hizmet Sunmak İçin Buradayız! İletişim İçin 7/24 Hizmetinizdeyiz. Canlı Destek ve İletişim Numaramızla Bizimle İletişime Geçin!
Yazılım Ve Kurulum Desteği
  • İşletim Sistemlerini Ücretsiz Kuruyor ve Güncel Tutuyoruz! Size En İyi Deneyimi Sunmak İçin Buradayız.
AntiDDos Servisi
  • Siber Saldırılara Karşı Ücretsiz DDos Koruma Hizmetimizle Güvendesiniz. Detaylar İçin Bizimle İletişime Geçin
Zamanında Kâr'a Geçin
  • Zamandan Kazanın, Biz Sunucunuzu Kurup Teslim Edeceğiz. Hemen Sipariş Verin ve Rahatlayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Günümüzde internetin artan etkisi ile beraber, her geçen zaman içinde daha fazla kullanıcı çevrimiçi alışverişe gidiyor ve her türlü hizmeti tam anlamı ile çevrimiçi olarak talep ediyor. Bu durum da işletmelerin çok iyi bir şekilde çalışabilmesi için, çok güçlü performansa sahip olan sunuculara ihtiyaçları olmaktadır. Uzun yıllar, çözümün yalın donanım sunucu olduğu bilinirdi ama bu durum değişti. Bu konuda özel kaynaklara ihtiyaç duyulduğu zaman, Windows Sunucu çok daha iyi bir seçenek olmaktadır.

Sanal özel sunucu (VPS), bir barındırma sağlayıcısının size internet üzerinden sanallaştırılmış sunucu kaynakları sunduğu çok kiracılı bir mimar olmaktadır. VPS Sunucusu, barındırma sağlayıcısı tarafından yönetilen, birden daha çok sanal özel sunucuyu çalıştıran fiziksel bir makineden pay almaktadır. Çok kurumsal ve büyük ölçekli e-ticaret web siteleri için de özel kaynaklara sahip olmak gerekiyorsa, bu konuda sunucuyu kendiniz satın alırsanız ve bir veri merkezine yerleştirirsiniz. Bu, durum tahmin edebileceğiniz gibi ölçeklenebilir değil, bakımı, yönetimi daha zor ve pahalı bir durum olacaktır. Bu konuda vds sunucu tüm bu sorunlara bir çözümdür.

Genel olarak, VDS Sunucu Kiralama işlemleri daha çok sanal adanmış bir sunucu olarak; geleneksel barındırma, yüksek yüklü ağ hizmetleri ve yazılım tasarımı, geliştirme ve test etme yeteneklerini aşan siteler için çok idealdir. Aynı zamanda güvenlik ve veri gizliliği için artan ihtiyaçlara sahip kapalı kurumsal projeler de, özellikle de fiziksel bir sunucunun satın alınması ya da kiralanmasının mümkün olmadığı küçük şirketler için de VDS Sunucusu çok idealdir. Küçük bir web sitesi sahipleri için bir VDS Sunucusunda barındırmaya gerek yoktur. Ancak, bu durumda sadece sağlayıcınız tarafından yüklenen yazılımı kullanabilirsiniz. Ve sitenizin performansı da tam anlamı ile paylaşılan barındırma komşularının yüküne bağlı olur. Bu durumda çok gürültülü yapabilir.

VDS Sunucusunun ayrılmış olan pek çok kaynakları vardır. Bu durum da onları güçlü kılar. Çünkü performans tahmin edilebilir ve de garantilidir. Planlamanız da size 4 CPU çekirdeği verir ve sonrasında 4 fiziksel CPU çekirdeğini alırsınız. Uygulamanız CPU yoğunsa, bu hizmet zamanın 0'ünde çalışacağına dair çok yüksek oranda güvenilirlik sağlar. Aynı zamanda ayrı bir sunucu, kullanıcı hesaplarını yönetmek ve güvenlik duvarındaki tüm kurallarını yapılandırmak için sistem içerisinde tam kontrol sağlamaktadır. Bu eylemleri gerçekleştirmek için de sistem yöneticisi olarak belirli bir nitelik seviyesine sahip olmak gerekir. Bu durum da hem sanal hem de donanım sunucuları için geçerli olmaktadır.

Aynı zamanda işletmeniz için mi yoksa kişisel olarak mı buna ihtiyacınız olduğuna da karar vermelisiniz. Bu hizmet sanal bir özel sunucu gibidir, fakat kaynakları da garantilidir. KVM sanallaştırmanın avantajları sebebi ile gerçek bir adanmış sunucu gibi davranmaktadır. Genel olarak, VDS'nin bilgi işlem gücünün çok hızlı bir şekilde yükseltilmesine ya da düşürülmesine izin vermesi en etkili özelliklerinden biri olmaktadır. Aynı zamanda VDS Sunucus, sistem yönetiminde gerekli olan tüm becerileri başardığı sürece bu uygulamayı barındırmayı ve yönetmeyi çok daha kolay ve esnek bir hale getirir.

Günümüzde Windows Sunucu kiralamahizmetleri çeşitli tür ve modellerde hizmet sağlayabilir. Ayrılmış Sanal Sunucu, en çok yönlü bulut hizmeti tüketim modeli olan IaaS'nin bir parçasıdır. Bir sanal makineye dayalı olarak, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir bilgi sistemini anında kurabilir, herhangi bir işletim sistemi ve yazılımı da kurabilir, herhangi bir ağı da yapılandırabilir. Aynı zamanda sadece birkaç tıklama ile istediğiniz zaman yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz. VDS Sunucusu satın almaya karar verdiğiniz zaman en yeni depolamaya sahip olan güçlü tahsis edilmiş bulut sunucularını da incelemelisiniz.

Hipervizör teknolojileri, aynı donanımın üzerinde çalışan birden daha çok sanal makineye sahip olmayı mümkün hale getirdi. Tamamen ayrılmış sanal sunucular olarak her birinin CPU, RAM, disk depolama ve buna benzer kendi kaynakları vardır. Sanal Özel Sunucuyani VPS Sunucusu bu şekilde devrede olmaktadır. VPS ve VDS'nin arasındaki olan farklılıklar da sanal makinelerin arasında bir ya da daha fazla kaynağın paylaşılmasıdır. VDS genelde hizmetlerini kullandığı süreçlerde garantili kaynakları bulunan bir sanal sunucu satın alınır. RAM ve diğer kaynaklar da sizin için ayrılmış ve adanmış bir sunucu gibidir, fakat sanaldır. Aynı zamanda VDS Sunucu kısaltması şeklinde ortaya çıktı.

VDS Sunucuları ile yeni nesil sunucularla, bütün kaynakları anında yükseltme esnekliğine sahip olabilirsiniz. Bu konuda pek çok durum ortaya çıkmaktadır. R9 5950X çekirdeği sayısı artırılmakta ya da azaltılmakta, RAM boyutu artırılmakta ya da azaltılmakta, disk depolama alanı artırılıp, azaltılmaktadır. Fiziksel bir sunucu bu durumu zor yoldan yapılabilir. Bu konuda önce parçaları satın almanız, ardından da kurmanız gerekir. VDS Sunucusuna oranla bu durum daha büyük bir arızaya neden olur.