VDS Sunucu Kiralama

İntel sanal sunucu paketlerinden sunucu aldığınızda tarafınıza İ9-9900K işlemcili sunucu teslim edilecektir.

  • Türkiye Lokasyon

  • Anında Otomatik Kurulum

  • %99 Uptime - %99 Game DDoS Koruması

bulut sunucu kiralama

İntel Sunucu Paketlerimiz

Performans serisi İ9-9900K Sunucu paketleri. Almanya/Türkiye lokasyon, tam donanımlı, full otomasyon sanal sunucular.

Fiyatlar:

Sanal sunucu fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.

Tarafınıza İ9-9900K işlemcili sunucu teslim edilecektir. Fiyatlar ona göre değişiklik gösterebilir.

Paket CPU RAM SSD Disk Trafik İNTERNET Fiyat
Sanal Sunucu Kirala 2 CPU 2 GB 25 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺69.99/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 4 CPU 4 GB 30 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺74.90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 6 CPU 6 GB 40 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺79.90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 6 CPU 8 GB 50 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺84.90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 8 CPU 10 GB 50 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺99.90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 8 CPU 12 GB 70 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺114.90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 10 CPU 14 GB 70 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺134.90/ay

Satın Al
Sanal Sunucu Kirala 10 CPU 16 GB 85 GB Limitsiz 1GbiT/s Port

₺154.90/ay

Satın Al

Detaylı Bilgiler

Aşağıda sizler için sıraladığımız özellikler tüm sunucu paketlerimiz için geçerli olan özelliklerimizdir.

Tam kontrol Sunucu Paneli
  • Yönetim Paneli ile sunucu yönetimi tamamen sizin kontrolünüzde! Otomatik kurulum panelimiz ile vakit kaybı olmadan istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
1G Fiber Bağlantı Noktası
  • Oyun Sunucularınızda Kesintisiz Hizmet ve Ping'siz Oyun Keyfinin Tadını Çıkartın. Sunucularımız Türkiye Lokasyon olduğu için list sırasında en yukarı çıkarsınız.
7/24 Kesintisiz Canlı Destek
  • Sizlere güvenli ve sıkıntısız bir hizmet sunabilmek için buradayız!Şirketimize ait olan numaradan veya canlı destek bölümümüzden çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
Yazılım Ve Kurulum Desteği
  • İşletim sistemi seçeneklerimizden ,seçtiğiniz sürümü ücretsiz olarak sizler için kuruyor ve tüm update 'lerini hazır halde sizlere sunuyoruz.
AntiDDos Servisi
  • Altyapımızda sizlere ücretsiz sunduğumuz , Yurt içi ve Yurt dışı DDos Koruma servisimiz ile , siber ataklara son verebilirsiniz..Detaylı bilgi için, bizlere ulaşın.
Zamanında Kâr'a Geçin
  • Eşsiz bağlantı ve üstün koruma servisimiz ile , zamandan kâr'a geçeceksiniz. Siz Sparişinizi verdikten sonra biz sunucu dosyalarınızı kurup, sunucunuzu teslim edelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Günümüzde internetin artan etkisi ile beraber, her geçen zaman içinde daha fazla kullanıcı çevrimiçi alışverişe gidiyor ve her türlü hizmeti tam anlamı ile çevrimiçi olarak talep ediyor. Bu durum da işletmelerin çok iyi bir şekilde çalışabilmesi için, çok güçlü performansa sahip olan sunuculara ihtiyaçları olmaktadır. Uzun yıllar, çözümün yalın donanım sunucu olduğu bilinirdi ama bu durum değişti. Bu konuda özel kaynaklara ihtiyaç duyulduğu zaman, Windows Sunucu çok daha iyi bir seçenek olmaktadır.

Sanal özel sunucu (VPS), bir barındırma sağlayıcısının size internet üzerinden sanallaştırılmış sunucu kaynakları sunduğu çok kiracılı bir mimar olmaktadır. VPS Sunucusu, barındırma sağlayıcısı tarafından yönetilen, birden daha çok sanal özel sunucuyu çalıştıran fiziksel bir makineden pay almaktadır. Çok kurumsal ve büyük ölçekli e-ticaret web siteleri için de özel kaynaklara sahip olmak gerekiyorsa, bu konuda sunucuyu kendiniz satın alırsanız ve bir veri merkezine yerleştirirsiniz. Bu, durum tahmin edebileceğiniz gibi ölçeklenebilir değil, bakımı, yönetimi daha zor ve pahalı bir durum olacaktır. Bu konuda vds sunucu tüm bu sorunlara bir çözümdür.

Genel olarak, VDS Sunucu Kiralama işlemleri daha çok sanal adanmış bir sunucu olarak; geleneksel barındırma, yüksek yüklü ağ hizmetleri ve yazılım tasarımı, geliştirme ve test etme yeteneklerini aşan siteler için çok idealdir. Aynı zamanda güvenlik ve veri gizliliği için artan ihtiyaçlara sahip kapalı kurumsal projeler de, özellikle de fiziksel bir sunucunun satın alınması ya da kiralanmasının mümkün olmadığı küçük şirketler için de VDS Sunucusu çok idealdir. Küçük bir web sitesi sahipleri için bir VDS Sunucusunda barındırmaya gerek yoktur. Ancak, bu durumda sadece sağlayıcınız tarafından yüklenen yazılımı kullanabilirsiniz. Ve sitenizin performansı da tam anlamı ile paylaşılan barındırma komşularının yüküne bağlı olur. Bu durumda çok gürültülü yapabilir.

VDS Sunucusunun ayrılmış olan pek çok kaynakları vardır. Bu durum da onları güçlü kılar. Çünkü performans tahmin edilebilir ve de garantilidir. Planlamanız da size 4 CPU çekirdeği verir ve sonrasında 4 fiziksel CPU çekirdeğini alırsınız. Uygulamanız CPU yoğunsa, bu hizmet zamanın 0'ünde çalışacağına dair çok yüksek oranda güvenilirlik sağlar. Aynı zamanda ayrı bir sunucu, kullanıcı hesaplarını yönetmek ve güvenlik duvarındaki tüm kurallarını yapılandırmak için sistem içerisinde tam kontrol sağlamaktadır. Bu eylemleri gerçekleştirmek için de sistem yöneticisi olarak belirli bir nitelik seviyesine sahip olmak gerekir. Bu durum da hem sanal hem de donanım sunucuları için geçerli olmaktadır.

Aynı zamanda işletmeniz için mi yoksa kişisel olarak mı buna ihtiyacınız olduğuna da karar vermelisiniz. Bu hizmet sanal bir özel sunucu gibidir, fakat kaynakları da garantilidir. KVM sanallaştırmanın avantajları sebebi ile gerçek bir adanmış sunucu gibi davranmaktadır. Genel olarak, VDS'nin bilgi işlem gücünün çok hızlı bir şekilde yükseltilmesine ya da düşürülmesine izin vermesi en etkili özelliklerinden biri olmaktadır. Aynı zamanda VDS Sunucus, sistem yönetiminde gerekli olan tüm becerileri başardığı sürece bu uygulamayı barındırmayı ve yönetmeyi çok daha kolay ve esnek bir hale getirir.

Günümüzde Windows Sunucu kiralamahizmetleri çeşitli tür ve modellerde hizmet sağlayabilir. Ayrılmış Sanal Sunucu, en çok yönlü bulut hizmeti tüketim modeli olan IaaS'nin bir parçasıdır. Bir sanal makineye dayalı olarak, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir bilgi sistemini anında kurabilir, herhangi bir işletim sistemi ve yazılımı da kurabilir, herhangi bir ağı da yapılandırabilir. Aynı zamanda sadece birkaç tıklama ile istediğiniz zaman yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz. VDS Sunucusu satın almaya karar verdiğiniz zaman en yeni depolamaya sahip olan güçlü tahsis edilmiş bulut sunucularını da incelemelisiniz.

Hipervizör teknolojileri, aynı donanımın üzerinde çalışan birden daha çok sanal makineye sahip olmayı mümkün hale getirdi. Tamamen ayrılmış sanal sunucular olarak her birinin CPU, RAM, disk depolama ve buna benzer kendi kaynakları vardır. Sanal Özel Sunucuyani VPS Sunucusu bu şekilde devrede olmaktadır. VPS ve VDS'nin arasındaki olan farklılıklar da sanal makinelerin arasında bir ya da daha fazla kaynağın paylaşılmasıdır. VDS genelde hizmetlerini kullandığı süreçlerde garantili kaynakları bulunan bir sanal sunucu satın alınır. RAM ve diğer kaynaklar da sizin için ayrılmış ve adanmış bir sunucu gibidir, fakat sanaldır. Aynı zamanda VDS Sunucu kısaltması şeklinde ortaya çıktı.

VDS Sunucuları ile yeni nesil sunucularla, bütün kaynakları anında yükseltme esnekliğine sahip olabilirsiniz. Bu konuda pek çok durum ortaya çıkmaktadır. AMD EPYC CPU çekirdeği sayısı artırılmakta ya da azaltılmakta, RAM boyutu artırılmakta ya da azaltılmakta, disk depolama alanı artırılıp, azaltılmaktadır. Fiziksel bir sunucu bu durumu zor yoldan yapılabilir. Bu konuda önce parçaları satın almanız, ardından da kurmanız gerekir. VDS Sunucusuna oranla bu durum daha büyük bir arızaya neden olur.